Přednášky

Praha

Přednáška pro rodiče o vzdělávání dětí s DYS

Máme dítě s DYS. Rozvíjející hry a aktivity

NOVÝ TERMÍN!


  • 14.5. 2019 18 - 20.30
  • Těšnov 1163/5, Praha 1, 2.patro, chodba B , zvonek Učebna

Víte například, že háček nad písmeny může cestovat? A že hlásky si mohou hrát na schovávanou?
Na setkání se zaměříme na možné příčiny neúspěchu dětí ve čtení, psaní, počítání, ať už označené jako specifická porucha učení, nebo ne. U každé oblasti se pokusíme nastínit možné příčiny, proč se dětem nedaří a ukázat osvědčené hry, nebo aktivity, které pomáhají s rozvojem oslabených oblastí.

Medailonek lektorky Mgr. Jany Pechancové 

Mou profesí je hledat cesty k učení pro děti, které se z různých důvodů nemohou „natlačit“ do formy běžného vzdělávání v ČR. Vystudovala jsem učitelství volného času a prvního stupně základní školy, a také psychologii na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy.

Zajímala jsem se vždy o děti, jejich úspěch na poli vzdělávání a o to, aby se rozvíjely tak, jak to v daném období dovedou nejlépe. Mám pocit, že k tomu je potřeba naslouchat a být otevřený všemu, co se naskytne. I proto se zajímám o všechny směry, které mohou vést ke zkvalitnění vzdělávání.

Ve školství se pohybuji téměř od jakživa, neboť s mamkou učitelkou mateřinky jsem ve školce trávila mnoho času. Ve školním poradenství se pohybuji od roku 2011, kdy mně svou důvěru nabídlo DYS-centrum Praha. Zde jsem se mnohému naučila a stále učím. 

 

 


  • Cena: 450 Kč za osobu, 800 Kč za dva účastníky
  • Rezervace místa: níže nebo na tel. č. 775 298 664.