Přednášky

Praha

Přednáška pro rodiče o vzdělávání

Domácí vzdělávání. Zvládneme to?

  • středa 6. 2. 2019 od 17.00 - 19.30
  • Těšnov 1163/5, 2.patro Numerologie Suchardová, Praha 1

Čeká Vás nástup do první třídy, uvažujete o domácím vzdělávání, ale nejste si jisti, zda je Vaše dítě a rodina pro tento způsob připravená?

Máte školáčka, který se ve škole trápí, je šikanován, nestíhá nebo je nadaný, ale nedostává prostor? Nevíte, jak začít, co je potřeba zajistit, jak se připravit? Přemýšlíte, jak zvládnout učení doma finančně, materiálně, osobnostně?

Už nyní musíte obhajovat jiný způsob žití a nevíte, jak si ustát před rodinou a okolím, že Váš potomek nenastoupí do školy? Na semináři o Domácím vzdělávání Vám předám dostatek informací, podle kterých se budete moci rozhodnout. Otevřeně budu mluvit i o nevýhodách a limitech.


  • Cena: 350 Kč za osobu, pro pár nebo 1+ doprovod je cena 600Kč

  • Rezervace: 775 298 664, nebo níže.

  • Prosím o včasnou rezervaci, prostor není velký.

Praha

Přednáška pro rodiče o vzdělávání dětí s DYS

Máme dítě s DYS. Jak mu můžeme pomoci?


  • Plánovaná na březen - duben
  • Těšnov 1163/5, Praha 1, 2.patro Numerologie Suchardová

Na přednášce se budeme věnovat především dyslexii, různým možnostem a způsobům, jak dětem pomoci učit se. Lektorka Vám ukáže některé ze svých postupů, jakými s dětmi či dospívajícími pracuje a přiblíží Vám pohled a přístup k dětem, které mají problémy při učení.

Medailonek lektorky Jany Pechancové 

Mou profesí je hledat cesty k učení pro děti, které se z různých důvodů nemohou „natlačit“ do formy běžného vzdělávání v ČR. Vystudovala jsem učitelství volného času a prvního stupně základní školy, a také psychologii na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy.

Zajímala jsem se vždy o děti, jejich úspěch na poli vzdělávání a o to, aby se rozvíjely tak, jak to v daném období dovedou nejlépe. Mám pocit, že k tomu je potřeba naslouchat a být otevřený všemu, co se naskytne. I proto se zajímám o všechny směry, které mohou vést ke zkvalitnění vzdělávání.

Ve školství se pohybuji téměř od jakživa, neboť s mamkou učitelkou mateřinky jsem ve školce trávila mnoho času. Ve školním poradenství se pohybuji od roku 2011, kdy mně svou důvěru nabídlo DYS-centrum Praha. Zde jsem se mnohému naučila a stále učím. 

 

 


  • Cena: 450 Kč za osobu, 
  • Předběžný zájem: 775 298 664, nebo níže.