Individuální konzultace

Individuální povídání o domácím vzdělávání,  k tomu čerstvá káva nebo voňavý čaj. To je velmi lákavá kombinace, nemyslíte?

Na začátku je rozhodnutí: budeme učit doma! Po něm obvykle přichází velká úleva a euforie. Po nějaké době se ale začnou nenápadně vkrádat pochybnosti, nejistota a strach. Najednou nevíme, jestli náš krok do neznáma byl správný, zda zvládneme tak náročnou disciplínu, jako je být rodičem a učitelem zároveň, zda budou mít děti dostatek podnětů, ale i kamarádů, jestli budou dostatečně „otrkané“, sebejisté a zda je zvládneme naučit všemu, co potřebují, a dobře je tak připravíme do života.

V tomto okamžiku je velmi důležité, aby rodina získala zpět ztracenou rovnováhu a jistotu.

Proto nabízím individuální konzultace při dobré kávě či čaji, kdy se společně pokusíme hledat příčiny pochybností a nejistot a postupně je odstraňovat.

Domácí vzdělávání může totiž být krásnou, svobodnou cestou. 

Veronika Vieweghová

Vím, jak je důležité mít informace v době, kdy se rozhodujme učit své děti doma, nebo již učíme a potřebujeme konzultaci. Díky mnohaletým zkušenostem s domácím vzděláváním, učením v komunitní škole, besedám a přednáškám po celé ČR, mohu předat podstatné informace, které by Vám mohli pomoci.

Osobní konzultace je možné si domluvit na tel.čísle 775 298 664. Cena konzultace je 600Kč/hodinu.